Annie - Novinka v marketingovém týmu RAIDBOXES

Michael Firnkes Poslední aktualizace 07/07/2021
5 min.
RAIDBOXES Annie Sprengelmeyer
Poslední aktualizace 07/07/2021

Náš časopis wp unboxed , elektronické knihy, WordPress Newsletter, Kanály sociálních médií... S počtem zákazníků rostou i nároky na náš marketing. Nyní máme aktivní podporu designu a obsahu s Annie. Vítejte v nejlepším WordPress Hostující tým!

Torben, Leefke a Michael se zatím starají o veškerý obsah, grafiku, reklamy, SEO, videa i design RAIDBOXES A wp unboxed . Zejména mnohojazyčnost našeho časopisu a obsahový marketing zaujímá spoustu času. Proto jsme velmi potěšeni, že Annie posiluje. Další informace o práci ve společnosti RAIDBOXES to zjistíte v našem rozhovoru s ní.

RAIDBOXES nadále roste , být součástí

Chcete pomoci udělat to nejlepší WordPress hostování po celém světě? Tak se staň součástí našeho týmu! Volná pracovní místa najdete na naší pracovní stránce – na místě v Münsteru a vzdáleně v domácí kanceláři. Přečtěte si vše o četných výhodách, které zaměstnanci RAIDBOXES Mít.

Annie, jaké úkoly máš v týmu RAIDBOXES ?

Společně s Leefkem a Michaelem se starám o obsahový marketing. Naše srdce je časopis. wp unboxed . Jako redaktoři píšeme nejen vlastní články, ale úzce spolupracujeme i s hostujícími autory – včetně webových designérů, agentur a odborníků z celé řady oborů.

Nejnovější obsah v okolí WordPress & Co. sdílíme ve dvoutýdenním zpravodaji a na našich sociálních médiích – Twitter, Facebook a LinkedIn . Od listopadu podporuji náš tým v těchto oblastech. Je to neuvěřitelně zábavné. Výměna s komunitou WP a našimi čtenáři je také docela vzrušující. 

Zpočátku stále pracující student, pracuji na plný úvazek více než měsíc. Od té doby se stále více věnuji našemu vizuálnímu obsahu: například pro naše blogové příspěvky kreslím ilustrace a pomáhám Torbenovi při rozvržení a designu tištěných a online médií.

Facebook reklamy
Jedna z Annieinou ilustrací

V budoucnu se budu ještě více angažovat v oblasti designu. Zde se obzvláště zajímám o optimalizaci použitelnosti a uživatelské zkušenosti RAIDBOXES Řídicí panel.

Jak jste se během studia dostal ke své specializaci na design?

Dokončil jsem bakalářský titul v oboru designu na Bielefeldské univerzitě aplikovaných věd. Zaměření, v mém případě fotografie a obrazová média,si již vyberete s aplikací. Zejména v tvůrčí oblasti není to Numerus Clausus, kdo rozhoduje, ale vlastní motivace nad místem studia. To znamená, že musíte projít tzv. V Bielefeldu musí nejprve zvítězit vaše (portfolio) portfolio a (designové) domácí úkoly – teprve pak můžete druhý den složit praktickou zkoušku.

Celý proces podávání žádostí byl nejen velkým stresem a tlakem na místě, ale také obrovským množstvím času předem. V té době jsem si vytvořil portfolio paralelně se stáží ve Studiu Toelle – to bylo vylučování, ale byl jsem si stoprocentně jistý, že chci, aby místo studovalo. A proto jsem to všechno zvládla. 

Studijní program byl pak díky mnoha interdisciplinárním modulům super bohatý, individuální a bezplatný. Kromě vlastního studijního oboru existuje široká škála oborů designu: Kromě pohyblivých snímků, dokumentární fotografie, mediální technologie, střihu obrázků a spol. jsem se zúčastnila také několika seminářů v oblasti komunikačního designu, digitálních médií a módy.

Tento kontext, úzké mentorování profesory a interdisciplinární spolupráce mi vždy připadaly velmi inspirativní a živé. Můj poslední projekt v loňském roce byl vyvinut například ve spolupráci s grafickou designérkou a knižní designérkou Carolin Hartmann .

Jaký je váš první dojem RAIDBOXES ?

Je šílenství, jak kreativní, motivovaný a otevřený je náš tým: Každý den si všímám toho, jak moc na sebe tlačíme a každý den děláme to nejlepší. Líbí se mi to místo "ale" nebo "ne", raději říkáme "a". A líbí se mi, kolik zajímavých lidí z různých oborů se tu schádí.

RB tým
Najít Annie: Tým RAIDBOXES

Na co se nejvíc těšíte? Také v případě WordPress Comunity?

Už jsem měl hodně WordPress Comunity. Nicméně jsem velmi zvědavý, co se blíží na WordCamps, Meetups a podobných akcích. Jsem velmi rád, že poznávám tolik nových, vzrušujících tváří. Obzvlášť proto, že jsem WordPress -prostředí je spíše nováček a chce se hodně naučit. Se zvědavostí a empatií si myslím, že se můžu dostat do WordPress Comunity. 

První WordCamp, který si vezmu s sebou, je WordCamp Europe 2020 – letos bohužel pouze online. Velmi se těším na přednášky, výměnu a extrémně vysoké množství vstupů. I kdybych raději zažil tohle všechno tváří v tvář v Portu.

Měli jste několik způsobů, jak začít hned po studiu – Proč jste si vybrali RAIDBOXES Rozhodl?

Mnoho start-upů inzeruje své zaměstnance s fantastickými výhodami. Ve skutečnosti nevím o žádné společnosti, která by byla v tomto ohledutak široká jako RAIDBOXES : flexibilní pracovní doba, výjimečné týmové akce, neuvěřitelná škála školení a mnoho dalšího.

Ale to není to, co mě motivovalo k podání žádosti – ale především jsem se inspiroval modelem holocracy company: všichni zaměstnanci pracují právě v oboru, kde spočívá jejich vlastní vášeň a individuální kompetence. Každý jednotlivec se pohybuje neuvěřitelným množstvím a přináší své znalosti a názor přímo. Když má někdo v hlavě nový nápad, vyvěsí ho k diskusi.

Pro mě je holocracy velkou novou výzvou, protože jsem velmi vášnivý, ale introvertní člověk. Mít tolik zodpovědnosti a rozhodovací moci v pracovním prostředí je pro mě nové. RAIDBOXES je rozhodně jedinečná společnost. Jsem velmi vděčný, že jsem toho součástí.

Co děláš, když to nevíš? RAIDBOXES psát nebo navrhovat?

Raději cestuji v přírodě a na čerstvém vzduchu, ať už na kole nebo běhu nezáleží. Například se jen snažím o inlinery – pomalu se to zlepšuje, i když jsem nepochybně trochu nemotorný. A párkrát už jsem byl na e-longboardu přítele.

Před Koronou jsem si vzal plný úvazek své členství v Městském sportovním klubu a zkusil štěstí v CrossFitu, Ninja Sports a Pilates. Rád zkouším něco nového častěji – dokonce i při vaření obvykle každý recept vyřidím pouze jednou.

Jinak jsem také dobrovolnou součástí marketingového týmu TechLabs – neziskové organizace pro digitální vzdělávání, zejména pro technické dovednosti. Nedávno jsem jako účastník našeho programu sám absolvoval studijní cestu User Experience Design. Celá věc pro mě byla tak zábavná, že se brzy připojím k Web Development Track v backendu.

TechLaby
Součást týmu TechLabs

Když se naskytne příležitost, velmi rád cestuji. Moji rodiče v té době vyvinuli Magirus Deutz – moje sestra a já jsme s ním vyrůstali, abych tak řekl. V létě jsme byli týdny vždy na drsném pobřeží Francie. Na pozdějších cestách jsem byl obzvláště ohromen zeměmi Moldavska a Slovinska. Je pro mě super vzrušující ponořit se do jiných kultur a objevovat neznámé krajiny.

Práce ve společnosti RAIDBOXES : Vaše dotazy

O čem jsou otázky RAIDBOXES Opravdu? Použijte funkci komentáře. Chcete slyšet o nových příspěvcích z našich WordPress Časopis? Pak nás sledujte na Twitteru, Facebooku nebo prostřednictvím našeho zpravodaje.

Podobné články

Komentáře k tomuto článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *.