Annie - Novinka v marketingovém týmu RAIDBOXES

Michael Firnkes Aktualizováno 21.
5 min.
RAIDBOXES Annie Sprengelmeyer
Naposledy aktualizováno 21.

Náš časopis wp unboxed, e-knihy, WordPress Newsletter, Kanály sociálních médií... S počtem zákazníků rostou také požadavky na náš marketing. Nyní máme aktivní design a podporu obsahu s Annie. Vítejte v tom nejlepším WordPress Hostující tým!

Zatím Torben, Leefke a Michael obsah, grafika, reklamy, SEO, videa, stejně jako design RAIDBOXES A wp unboxed . Zejména mnohojazyčná množita našeho časopisu, ale také Obsahový marketing zabere to hodně času. To je důvod, proč jsme velmi rádi, že Annie posílit. Další informace o práci na RAIDBOXES Můžete zjistit v našem rozhovoru s ní.

RAIDBOXES nadále roste , být součástí

Chcete pomoci, aby co nejlépe WordPress hosting po celém světě? Pak se staňte součástí našeho týmu! Volná místa najdete na našich Stránka úlohy – na místě v Münsteru a na dálku v domácí kanceláři. Přečtěte si vše o četných výhodách, které zaměstnanci RAIDBOXES Musí.

Annie, jaké úkoly si vzít na v týmu RAIDBOXES ?

Společně s Leefkem a Michaelem se starám o obsahový marketing. Naše srdce je časopis wp unboxed. Jako redaktoři nejen píšeme vlastní články, ale také úzce spolupracujeme Autoři hostů včetně webových designérů, agentur a odborníků z široké škály oborů.

Nejnovější obsah v okolí WordPress & Co. sdílíme v dvou-týdenní Bulletin a na našich kanálech sociálních médií - Twitter, Facebook a LinkedIn. V těchto oblastech podporuji náš tým od listopadu. Je to neuvěřitelně zábavné. Výměna s komunitou WP a naší čtenářství je také docela vzrušující. 

Zpočátku ještě pracuje student, jsem pracoval na plný úvazek více než měsíc. Od té doby jsem se stále více věnoval našemu vizuálnímu obsahu: například pro naše blogové příspěvky kreslím ilustrace a pomáhám Torbenovi při rozvržení a designu tištěných a online médií.

Facebook reklamy
Jedna z ilustrací Annie

V budoucnu se budu ještě více angažovat v oblasti designu. Zde se zajímám zejména o optimalizaci Použitelnost a uživatelská zkušenost RAIDBOXES dashboard.

Jak jste se během studia dostal ke své specializaci v oblasti designu?

Můj Bakalář v designu Vystudoval jsem Bielefeldskou univerzitu aplikovaných věd. Zaměření, v mém případě Fotografie a obrazová média, můžete již hlasovat s aplikací. Zejména v tvůrčí oblasti, to není Numerus Clausus, který rozhoduje, ale vlastní motivace nad místem studia. To znamená, že musíte projít takzvaným postupem vhodnosti uměleckého designu. V Bielefeldu musí nejprve zvítězit vaše (portfoliové) portfolio a (designové) domácí úkoly – teprve pak můžete následující den absolvovat praktickou zkoušku.

Celý proces podávání žádostí byl nejen hodně stresu a tlaku na místě, ale také obrovské množství času předem. V té době jsem své portfolio používal souběžně se stáží na Studio Toelle Vyplavovalo se to, ale byl jsem si stoprocentně jistý, že si chci sehnat místo na studium. A proto jsem to všechno zvládla. 

Studijní program byl pak díky mnoha interdisciplinárním modulům super bohatý, individuální a svobodný. Kromě vlastního oboru je zde široká škála designových disciplín: Kromě pohyblivých snímků, dokumentární fotografie, mediální technologie, editace obrázků a s.o. jsem se zúčastnil několika seminářů v oblasti komunikačního designu, digitálních médií a módy.

Tento kontext, úzké mentoring profesorů a mezioborová spolupráce, jsem vždy považoval za velmi inspirativní a živý. Můj poslední projekt v loňském roce byl vyvinut například ve spolupráci s grafikem a knižním designérem Carolin Hartmannová.

Jaký je váš první dojem RAIDBOXES ?

Je šílenství, jak kreativní, motivovaní a otevření náš tým Každý den si všímám, jak moc se navzájem tlačíme a každý den děláme, co můžeme. Líbí se mi, že místo "ale" nebo "ne" dáváme přednost říkat "a". A líbí se mi, kolik zajímavých lidí z různých oborů se sem sejde.

RB tým
Najít Annie: tým RAIDBOXES

Na co se nejvíc těšíte? Také v případě WordPress Comunity?

Už jsem měl hodně WordPress Comunity. Nicméně, jsem velmi zvědavý, co WordCamps, Setkání a podobné akce. Jsem velmi rád, že poznávám tolik nových, vzrušujících tváří. Hlavně proto, že jsem WordPress -životní prostředí je spíše nováček a chce se hodně naučit. Se zvědavostí a empatií, myslím, že se mohu dostat do WordPress Comunity. 

První WordCamp beru s sebou, je 2020 WordCamp Europe – tento rok, bohužel, pouze on-line. Velmi se těším na přednášky, výměnu a extrémně vysoké množství vstupů. I kdybych byl raději zažít to všechno tváří v tvář v Porto.

Měli jste několik způsobů, jak začít hned po studiu - Proč jste si vybrali RAIDBOXES Rozhodl?

Mnoho start-upů inzeruje své zaměstnance s fantastickými výhodami. Ve skutečnosti nevím o žádné společnosti, která by je tak široce umístěnJak RAIDBOXES : flexibilní pracovní doba, výjimečné týmové akce, neuvěřitelná škála školení a mnoho dalšího.

Ale to není to, co mě motivovalo k použití - ale především, firemní model má holokracie Nadšení: Všichni zaměstnanci pracují přesně v oblasti, kde spočívá jejich vlastní vášeň a individuální kompetence. Každý jednotlivec se pohybuje neuvěřitelné množství a přináší své znalosti a názor přímo. Když má někdo v hlavě nový nápad, dá ho k diskusi.

Pro mě, holocracy je skvělá nová výzva, protože jsem velmi vášnivý, ale introvertní osoba. Mít tolik odpovědnosti a rozhodovací pravomoci v pracovním prostředí je pro mě nové. RAIDBOXES je určitě jedinečná společnost. Jsem velmi vděčný, že jsem toho součástí.

Co uděláte, když to neuděláte? RAIDBOXES psát nebo navrhovat?

Dávám přednost cestování v přírodě a na čerstvém vzduchu, ať už na kole nebo běhu nezáleží. Například, já jsem jen snaží ruku na inliners - je to pomalu stále lepší, i když jsem sice trochu nemotorný. A několikrát jsem byl na e-longboard u přítele.

Před časem Corona, vzal jsem na plný úvazek svého členství v Městské Sportovní klub a snažil jsem se štěstí na CrossFit, Ninja Sports a Pilates. Miluji vyzkoušet něco nového častěji - i při vaření, jsem obvykle jen aby každý recept jednou.

Kromě toho jsem také dobrovolnickou součástí marketingového týmu TechLabs – nezisková organizace pro digitální vzdělávání, zejména pro technické dovednosti. Nedávno, jako účastník našeho programu, jsem dokončil uživatelské zkušenosti Design vzdělávací cestu sám. Celá věc byla tak zábavné pro mě, že budu brzy připojit vývoj webových aplikací track v backend.

TechLabs
Součást týmu TechLabs

Když se naskytne příležitost, jsem velmi rád, že cestuji. Moji rodiče vyvinuli Magirus Deutz v té době - moje sestra a já jsem vyrůstal s ním, abych tak řekl. V létě jsme byli vždy na drsném pobřeží Francie týdny. Na pozdějších cestách jsem byl obzvláště ohromen zeměmi Moldavska a Slovinska. Připadá mi to super vzrušující ponořit se do jiných kultur a objevovat neznámé krajiny.

Práce na RAIDBOXES : Vaše otázky

Jaké otázky týkající se RAIDBOXES Opravdu? Použijte funkci komentáře. Chcete slyšet o nových příspěvcích z našeho WordPress Časopis? Tak nás následujte TwitterFacebook nebo přes náš Bulletin.

Michael se stará u RAIDBOXES o oblasti content a mental health. V komunitě blogerů a WordPressu působí od roku 2007. Mimo jiné jako spoluorganizátor WordPress eventů, autor knih a Corporate Blog Trainer. Bloguje tak neuvěřitelně rád - profesionálně, ale i soukromě. Michael pracuje a píše na dálku ze slunného Freiburgu.

Podobné články

Komentáře k tomuto článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena * .