Podpora Raidboxes

Novinka v podpoře Raidboxes: Niklas a Christian

Náš tým podpory pravidelně získává nejlepší známky – v chatu, na WordCamps, na sociálních sítích a v Trusted Shops. Tak by tomu samozřejmě mělo zůstat. Proto máme velkou radost z Niklase (vlevo) a Christiana. Podporují naše hrdiny v podpoře, Niklas navíc podporuje vývoj produktů.

S rostoucím počtem zákazníků rostou i požadavky na naši podporu. Christian a Niklas jsou dlouholetí odborníci na WordPress. Raidboxes vědomě se spoléhá na osobní a individuální rady – namísto call center a čekacích smyček. Seznamte se se svými novými kontakty v našem rozhovoru.

Raidboxes stále roste – buďte jeho součástí

Chcete pomoci realizovat nejlepší WordPress hosting po celém světě? Pak se staňte součástí našeho týmu! Volná pracovní místa najdete na naší stránce s pracovními příležitostmi – na místě v Münsteru a vzdáleně v domácí kanceláři. Přečtěte si vše o četných výhodách, které zaměstnanci Raidboxes mít.

Jaké úkoly přebíráte v týmu Raidboxes?

Křesťan: Jsem součástí podpůrného týmu a vždy podporuji naše zákazníky radami a skutky. Podporuji je například při přesouvání jejich webových stránek k nám. Nebo zjistit, proč váš web nefunguje dobře.

Niklas: Na jedné straně jako vývojář pomůžu produkt dále rozvíjet a implementovat nové funkce. Kromě toho budu také hledat odpovědi na podporu záludných otázek. A tam použijte mé zázemí jako vývojáře.

Práce s WordPressem

Jak a kde jste již WordPress Pracoval?

Křesťan: Od roku 2011 pracuji s WordPress . Všechno to začalo soukromým blogem, jako u mnoha jiných. Pro mě to bylo téma maratonského běhu, protože jsem běžel svůj první půlmaraton v roce 2010 a celý v roce 2011. Na svém blogu jsem pak informoval o svých běžecých zkušenostech. Intenzivně jsem pracoval s WordPress a rychle se to stalo mou vášní.

Postupem času přicházely dotazy, zda bych mohl pomoci někomu s jeho stranou tu a tam. Takže se ukázalo, že jsem se zabýval nejen operací, ale stále více i technickou záležitostí. Zabýval jsem se PHP, CSS a HTML. A později vytvořeny jako webové stránky na volné noze a WordPress - Nabízená podpora.

Niklas: S WordPress Pracuji již asi 5 let a od té doby implementoval některé webové stránky pro zákazníky. Jeden z mých prvních projektů byl WordPress Víceúčelové. To pro mě bylo v té době velmi zajímavé, protože je to poprvé, co jsem viděl mnoho možností WordPress ji použili. Mám také automatizovaný systém zálohování a aktualizací pro WordPress usnadnit správu zákaznických webových stránek.

Podpora výzev

Podpora je někdy výzvou, i když máme skvělé zákazníky. Jak se vám daří zůstat v klidu a konstruktivní po celou dobu?

Křesťan: Zaprvé, mám od přírody klidnou mysl. A na druhou stranu je to jen otázka postoje a perspektivy. Když mě někdo požádá o pomoc, nesníží mi to otravné nebo dokonce břemeno. Vidím to spíše jako kompliment nebo privilegium pro tuto osobu, aby mě kontaktovala a požádala mě o pomoc nebo radu. Jedním z problémů v tuto chvíli pro osobu je přesně to, co to je: problém. A pomáhám, jak jen můžu. Někdy stačí změna perspektivy, což ukazuje, že vůbec žádný problém není.

Niklas: Podporuji celou svou kariéru jako vývojář. Ať už telefonicky, poštou nebo v osobní konzultaci. A zažil jsem tam hodně. V minulosti jsem se musel vypořádat se širokou škálou zákazníků, na které se musíte znovu a znovu přizpůsobovat. Podívat se na problém z pohledu zákazníka. To může být občas vyčerpávající. Ale je také zábavné dostat se do případů a najít řešení problému.

zkušenosti raidboxes
Zkušenosti zákazníků s Raidboxes

Tým Raidboxes

Jaký je váš první dojem z Raidboxes?

Křesťan: Můj první dojem je skvělý! Člověk si všimne, že to není jen o co nejrychleji generovat co nejvíce peněz. Je to pro všechny, kdo jsou zapojeni do WordPress mají opravdu zájem. Lidstvo a udržitelnost jsou zde také zvláštními otázkami, které hrají významnou roli. To se mi moc líbí.

Niklas: Jsem z Raidboxes velmi nadšený. Tým mě velmi dobře přivítal a těším se na spolupráci. Model holokracie považuji za velmi zajímavý. Jsem zvědavý, jak dopadne praktická realizace. Uvidíme, co se ještě stane, těším se na příštích pár měsíců.

Christiane, du bude pracovat z domova. To není pro každého. Jak se vám daří soustředit se doma?

Ve skutečnosti mám roky zkušeností s prací na 100 procent na dálku. To samozřejmě zahrnuje dobrou disciplínu a klidné prostředí. Mám doma vlastní kancelář, kde se cítím velmi pohodlně. Takže tu a tam změním tapetu, rád pracuji i v coworkingu.

Tipy pro vzdálený každodenní život

Nevíš, jestli je pro tebe práce v kanceláři něco? Pak si přečtěte náš blogový příspěvek o výhodách a nevýhodách práce na dálku. Dává vám tipy pro každodenní život i vhodné nástroje.

Na co se těšíte Raidboxes nejvíce?

Křesťan: Nejvíce se těším na výměnu s kolegy a účast ve WordCamps.

Niklas: Aktivně se podílet na vývoji produktů. A vyvinout funkci, která potenciálně usnadňuje nebo dokonce snižuje každodenní práci tisícům zákazníků. Je to pro mě nesmírně vzrušující a chci v tom hrát svou roli. Velmi se také těším na nadcházející týmové akce. Znovu se setkat s celým týmem, včetně všech dálkových ovladačů.

Raidboxes jako zaměstnavatel

Proč jste si vybrali Raidboxes jako zaměstnavatel?

Křesťan: Teď Raidboxes je nejmodernější IT společnost se start-upovým charakterem. Na rozdíl od jiných využívá technické možnosti komunikace tak, že výhody samostatné výdělečné činnosti (jako je time management a lokalizační samostatnost) lze dokonale kombinovat s výhodami trvalého zaměstnání (inklinační specializovaná práce a pevný příjem).

Niklas: Dokážu se ztotožnit s myšlenkou a filozofií na sto procent. Se svým agenturním zázemím velmi dobře rozumím problémům, které se snažíme řešit s našimi produkty. Chci pomoci vyřešit tyto problémy, abych "vytvořil více svobody" 😉

Co děláte, když nepracujete Raidboxes Práce?

Křesťan: Pak trávím čas se svou ženou. Společně rádi děláme cyklistické výlety, chodíme na spoustu procházek, sledujeme seriály a pořádáme herní večery s rodinou a přáteli.

Niklas: Ve volném čase hradím Ultimate Frisbee od roku 2016. Na začátku dva proti dvěma na louce, ale pak se to vyvíjelo dál a dál a víc. V klubu ultimate nehrajeme, učili jsme se sami. Například díky velké skupině jsme již uspořádali vánoční večírek nebo veřejnou prohlídku ve velkém kole.

Navíc rád hraju badminton a fotbal. Fotbal je můj skutečný sport, který hradím od svých pěti let. Bohužel už ne v klubu, ale někteří z bývalého týmu jsou nyní součástí Ultimateu. Daleko od toho jsem velký filmový fanoušek. Doma pořád obraz a zvuk, abych z toho vymohou co nejvíc.

Práce na Raidboxes: Vaše dotazy

Které otázky týkající se Raidboxes Udělal jste to? Neváhejte použít funkci komentáře. Chcete být informováni o nových článcích z našeho wordpressového magazínu? Pak nás sledujte na Twitteru, Facebooku nebo prostřednictvím našeho newsletteru.

Líbil se vám tento článek?

Svou recenzí nám pomůžete zlepšit náš obsah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *.