Nové na podporu RAIDBOXES : Niklas a Křesťan

Michael Firnkes Poslední aktualizace 07/07/2021
5 min.
Podporu RAIDBOXES
Poslední aktualizace 07/07/2021

Náš tým podpory pravidelně získává nejlepší známky – v chatu, na WordCamps, na sociálních sítích a v Trusted Shops. Tak by tomu samozřejmě mělo zůstat. Proto máme velkou radost z Niklase (vlevo) a Christiana. Podporují naše hrdiny v podpoře, Niklas navíc podporuje vývoj produktů.

S počtem zákazníků rostou i požadavky na naši podporu. Christian a Niklas jsou dlouholetí. WordPress Odborníků. RAIDBOXES vědomě se spoléhá na osobní a individuální rady – namísto call center a front. Seznamte se se svými novými kontakty v našem rozhovoru.

RAIDBOXES nadále roste , být součástí

Chcete pomoci udělat to nejlepší WordPress hostování po celém světě? Tak se staň součástí našeho týmu! Volná pracovní místa najdete na naší pracovní stránce – na místě v Münsteru a vzdáleně v domácí kanceláři. Přečtěte si vše o četných výhodách, které zaměstnanci RAIDBOXES Mít.

Jaké úkoly děláte v týmu RAIDBOXES ?

Křesťan: Jsem součástí podpůrného týmu a vždy podporuji naše zákazníky radami a skutky. Podporuji je například při přesouvání jejich webových stránek k nám. Nebo zjistit, proč váš web nefunguje dobře.

Niklas: Na jedné straně jako vývojář pomůžu produkt dále rozvíjet a implementovat nové funkce. Kromě toho budu také hledat odpovědi na podporu záludných otázek. A tam použijte mé zázemí jako vývojáře.

Jak a kde jste již WordPress Pracoval?

Křesťan: Od roku 2011 pracuji s WordPress . Všechno to začalo soukromým blogem, jako u mnoha jiných. Pro mě to bylo téma maratonského běhu, protože jsem běžel svůj první půlmaraton v roce 2010 a celý v roce 2011. Na svém blogu jsem pak informoval o svých běžecých zkušenostech. Intenzivně jsem pracoval s WordPress a rychle se to stalo mou vášní.

Postupem času přicházely dotazy, zda bych mohl pomoci někomu s jeho stranou tu a tam. Takže se ukázalo, že jsem se zabýval nejen operací, ale stále více i technickou záležitostí. Zabýval jsem se PHP, CSS a HTML. A později vytvořeny jako webové stránky na volné noze a WordPress - Nabízená podpora.

Niklas: S WordPress Pracuji již asi 5 let a od té doby implementoval některé webové stránky pro zákazníky. Jeden z mých prvních projektů byl WordPress Víceúčelové. To pro mě bylo v té době velmi zajímavé, protože je to poprvé, co jsem viděl mnoho možností WordPress ji použili. Mám také automatizovaný systém zálohování a aktualizací pro WordPress usnadnit správu zákaznických webových stránek.

Podpora je někdy výzvou, i když máme skvělé zákazníky. Jak se vám daří zůstat v klidu a konstruktivní po celou dobu?

Křesťan: Zaprvé, mám od přírody klidnou mysl. A na druhou stranu je to jen otázka postoje a perspektivy. Když mě někdo požádá o pomoc, nesníží mi to otravné nebo dokonce břemeno. Vidím to spíše jako kompliment nebo privilegium pro tuto osobu, aby mě kontaktovala a požádala mě o pomoc nebo radu. Jedním z problémů v tuto chvíli pro osobu je přesně to, co to je: problém. A pomáhám, jak jen můžu. Někdy stačí změna perspektivy, což ukazuje, že vůbec žádný problém není.

Niklas: Podporuji celou svou kariéru jako vývojář. Ať už telefonicky, poštou nebo v osobní konzultaci. A zažil jsem tam hodně. V minulosti jsem se musel vypořádat se širokou škálou zákazníků, na které se musíte znovu a znovu přizpůsobovat. Podívat se na problém z pohledu zákazníka. To může být občas vyčerpávající. Ale je také zábavné dostat se do případů a najít řešení problému.

zkušenosti raidboxy
Zkušenosti zákazníků s RAIDBOXES

Jaký je váš první dojem RAIDBOXES ?

Křesťan: Můj první dojem je skvělý! Člověk si všimne, že to není jen o co nejrychleji generovat co nejvíce peněz. Je to pro všechny, kdo jsou zapojeni do WordPress mají opravdu zájem. Lidstvo a udržitelnost jsou zde také zvláštními otázkami, které hrají významnou roli. To se mi moc líbí.

Niklas: Jsem z RAIDBOXES velmi nadšená. Tým mě velmi dobře přivítal a těším se na spolupráci. Model holocracy mi přišel velmi zajímavý. Jsem zvědavý, jaká je praktická realizace. Uvidíme, co bude dál, těším se na příštích pár měsíců.

Christiane, budeš pracovat v domácí kanceláři. To není chyba každého. Jak se vám daří soustředit se doma?

Ve skutečnosti mám roky zkušeností s prací na 100 procent na dálku. To samozřejmě zahrnuje dobrou disciplínu a klidné prostředí. Mám doma vlastní kancelář, kde se cítím velmi pohodlně. Takže tu a tam změním tapetu, rád pracuji i v coworkingu.

Tipy pro vzdálený každodenní život

Nevíš, jestli je pro tebe práce v kanceláři něco? Pak si přečtěte náš blogový příspěvek o výhodách a nevýhodách práce na dálku. Dává vám tipy pro každodenní život i vhodné nástroje.

Na co se těšíte RAIDBOXES Většina?

Křesťan: Nejvíce se těším na výměnu s kolegy a účast ve WordCamps.

Niklas: Aktivně se podílet na vývoji produktů. A vyvinout funkci, která potenciálně usnadňuje nebo dokonce snižuje každodenní práci tisícům zákazníků. Je to pro mě nesmírně vzrušující a chci v tom hrát svou roli. Velmi se také těším na nadcházející týmové akce. Znovu se setkat s celým týmem, včetně všech dálkových ovladačů.

Proč jste si vybrali RAIDBOXES jako zaměstnavatel?

Křesťan: Nwo RAIDBOXES je nejmodernější IT společnost se spouštěcí postavou. Na rozdíl od jiných využívá technických možností komunikace tak, aby výhody samostatně výdělečné činnosti (jako je řízení času a místní nezávislost) bylo možné dokonale kombinovat s výhodami stálého zaměstnání (práce specializovaná na sklon a pevný příjem).

Niklas: Mohu se ztotožnit s myšlenkou a filozofií na 100 procent. S mým zázemím v agentuře velmi dobře rozumím problémům, které se snažíme řešit našimi produkty. Rád bych pomohl vyřešit tyto problémy s cílem vytvořit více"svobody" 😉

Co děláš, když to nevíš? RAIDBOXES Práce?

Křesťan: Pak trávím čas se svou ženou. Společně rádi děláme cyklistické výlety, chodíme na spoustu procházek, sledujeme seriály a pořádáme herní večery s rodinou a přáteli.

Niklas: Ve volném čase hradím Ultimate Frisbee od roku 2016. Na začátku dva proti dvěma na louce, ale pak se to vyvíjelo dál a dál a víc. V klubu ultimate nehrajeme, učili jsme se sami. Například díky velké skupině jsme již uspořádali vánoční večírek nebo veřejnou prohlídku ve velkém kole.

Navíc rád hraju badminton a fotbal. Fotbal je můj skutečný sport, který hradím od svých pěti let. Bohužel už ne v klubu, ale někteří z bývalého týmu jsou nyní součástí Ultimateu. Daleko od toho jsem velký filmový fanoušek. Doma pořád obraz a zvuk, abych z toho vymohou co nejvíc.

Práce ve společnosti RAIDBOXES : Vaše dotazy

O čem jsou otázky RAIDBOXES Opravdu? Použijte funkci komentáře. Chcete slyšet o nových příspěvcích z našich WordPress Časopis? Pak nás sledujte na Twitteru, Facebooku nebo prostřednictvím našeho zpravodaje.

Podobné články

Komentáře k tomuto článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *.