Nieuwsbrief 168

WordPress Nieuws: Denk als een hacker & DE plugins 2024

Vandaag in de nieuwsbrief: Denk als een hacker - ons nieuwe webinar om je websites hacking safe te maken & Paid, earned en owned media, vind de juiste mix voor je marketing. Ook: Bekijk de beste plugins 2024 en kies de juiste lettertypen. Google Analytics stopt binnenkort met Universal Analytics en andere spannende onderwerpen!


Veel leesplezier! ԜǴŞĆ­čą│

WordPress Nieuws: Denk als een hacker & DE plugins 2024

Denk als een hacker: schrijf je in voor ons webinar!

Wil je de beveiliging van je WordPress websites naar een hoger niveau tillen? Duik in de wereld van websitebeveiliging met ons team van experts: Matthias Held en Lisa Hunke. In dit webinar leer je hoe je de websites van je klanten kunt beschermen tegen aanvallen en welke maatregelen je kunt nemen. Van de mindset van een hacker tot de implementatie van beschermende maatregelen - we hebben alles voor je voorbereid.

Verzeker je nu van een plaats!

Nieuws uit het tijdschrift

betaalde-media

Paid, earned, owned media: positioneer jezelf op de juiste manier!

Hier leer je hoe je je doelgroep optimaal kunt bereiken en je bereik kunt maximaliseren. Leer de verschillen tussen de kanalen en ontdek hoe je de juiste mix voor je marketing kunt gebruiken.

WordPress Nieuws: Denk als een hacker & DE plugins 2024

WordCamp Europe 2024 staat voor de deur!

Het duurt niet lang meer voordat het jaarlijkse WordCamp Europe weer plaatsvindt: deze keer in Turijn, Itali├ź. Wij zullen er ook zijn. Op onze social media kanalen kun je binnenkort zien wie van ons team erbij zal zijn!

Webinar opname

Webinar opname: Maak een einde aan lange laadtijden

Ons online webinar over het optimaliseren van de prestaties van WordPress websites vond plaats in april. Als je het hebt gemist, bekijk dan nu de gratis opname en ontdek/leren de 5 belangrijkste prestatie-hacks voor je WordPress.

WordPress

De beste WordPress plugins 2024

Ben je nog aan het zoeken of heb je al iets gevonden? Heb je de juiste plugins al gevonden? Dit artikel presenteert de beste WordPress plugins voor 2024.

Vind de formule voor jouw toekomstige contentsucces

Zou de toekomst van contentmarketing en SEO kunnen liggen in menselijke betrokkenheid in plaats van zoekmachinerankings? Hier vind je bronnen die licht werpen op hoe je je kunt onderscheiden en de juiste betrokkenheid kunt stimuleren.

De plugin wijzigen

Ervaar de spannende evolutie van de plugin-business: van gepassioneerde hobbyontwikkelingen tot winstgevende bedrijfsmodellen - en de centrale rol van hostingproviders in de pluginverkoop. Laat je inspireren!

Webdesign en ontwikkeling

Is webdesign niet meer creatief?

Ben je webdesigner of marketeer en probeer je graag nieuwe tools uit die je het leven gemakkelijker maken? Kijk dan eens naar deze lijst: van het beheren van meerdere pagina's tot snelle indexering, je vindt er verschillende idee├źn.

Lettertypen selecteren, maar correct

De selectie van geschikte lettertypen is cruciaal voor een goed webdesign. Er zijn verschillende hulpmiddelen beschikbaar om deze taak gemakkelijker te maken. Hier vind je hulpmiddelen vari├źrend van eenvoudige generatoren tot uitgebreide bibliotheken.

Online marketing

Let op: Universal Analytics wordt definitief verwijderd

Gebruik je Google Analytics en heb je nog niet alle gegevens van Universal Analytics en aangepaste API's ge├źxporteerd? Dan wordt het hoog tijd, want op 1 juli is het eindelijk voorbij en worden alle Universal Analytics-diensten en bijbehorende services stopgezet.

"*" geeft verplichte velden aan

Ik wil me abonneren op de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van nieuwe blogartikelen, ebooks, features en nieuws over WordPress. Ik kan mijn toestemming te allen tijde intrekken. Bekijk ons Privacybeleid.
Dit veld dient ter validatie en mag niet worden gewijzigd.

Vond je het artikel leuk?

Met jouw beoordeling help je ons om onze inhoud nog verder te verbeteren.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *.