Rb partnerdag (1)

De Raidboxes Partner Day 2023

1 september 2023 was speciaal voor ons op Raidboxes : onze eerste Partnerdag vond plaats! Met netwerken, inspirerende talks en Q&A sessies was er een mix die de dag tot een succes maakte. In dit artikel lees je onze persoonlijke terugblik op deze dag. 

Het schema van de partnerdag

Ongeveer 80 deelnemers uit de hele DACH-regio vonden hun weg naar Münster. Daarnaast waren Raidboxers uit alle acht districten vertegenwoordigd. Deze dag stond niet alleen in het teken van pure zakelijke relaties, maar ook van het versterken van de banden met onze partners, het delen van kennis en het opbouwen van netwerken onder elkaar. 

Onze check-in begon 's middags. Ondertussen hadden we de gelegenheid om onze eerste ervaringen uit te wisselen onder het genot van koude drankjes en hapjes. De goochelaar Stephan Lammen uit Münster zorgde voor magische momenten als wandelende act en betoverde zijn publiek vanaf het begin. Hij verlichtte de stemming en maakte het gemakkelijker om gesprekken te beginnen.

Partnerdag 2023 Magie
Stephan Lammen betovert zijn publiek.
Partnerdag 2023 Groep mensen 1

De agenda voor de dag was gevuld met spannende programmapunten. Zo kwam iedereen aan zijn trekken. Van exclusieve inzichten in Raidboxes tot vraag- en antwoordsessies met onze partners en experts, er was genoeg afwisseling en spannende discussies. Hier volgt een kort overzicht van de besproken onderwerpen:

  1. "Raidboxes 2.0: De toekomst van onze Managed WordPress Hosting - Ontdek de collectieve kracht van team.blue!" - Torben Simon Meier en Johannes Benz
  2. "De nieuwe infrastructuur: flexibele opties voor je websiteprojecten van vandaag en morgen!" Thomas Goik
  3. "Dashboard Opnieuw opbouwen: De toekomst van gebruikerservaringen - Introductie, updates en exclusieve vooruitblik!" René Bähr en Jeffrey Eul
Partner-Day-2023-Agenda-1

Exclusieve inzichten in Raidboxes 

Na het welkom door onze Sales Lead Marcel, leidde onze Partner Manager Lisa ons door de verschillende programmapunten van de dag. Dit omvatte een eerste blik op de toekomst van Raidboxes en een uitleg over de samenwerking met team.blue. Daarnaast vertelden onze managing directors Torben en Johannes over successen en mislukkingen en lichtten ze de oprichtingsgeschiedenis van Raidboxes toe. 

Partnerdag 2023 Johannes Torben 2
Torben en Johannes geven hun presentatie over Raidboxes & de samenwerking met team.blue.

In het kader van het thema "kijken naar de toekomst" waren er vervolgens twee presentaties van de technische afdeling van ons bedrijf. Onze CTO Thomas gaf een presentatie over de veranderingen in de technische infrastructuur. Daarna gaven Jeffrey en René van onze technische afdeling een exclusief inzicht in de nieuwe Dashboard en de toekomstige diverse mogelijkheden en gebruiksvriendelijkheid. 

Vraag & Antwoord sessies met Raidboxes & partners 

Na de technische presentaties van ons team en een opfrispauze begonnen de Vraag & Antwoord sessies. De eerste sessie gaf diepgaand inzicht in onze visie, hoe werken met ons als een remote first bedrijf werkt en hoe Raidboxes zich de komende jaren zal ontwikkelen. Onze General Circle beantwoordde alle vragen die onze partners hadden. 

We hadden ook de eer om een aantal deelnemers van onze partnerbedrijven te verwelkomen als panel tijdens de Q&A Talks. 

De volgende mensen waren beschikbaar om vragen te beantwoorden: 

Katja Beer - Hoofd Bedrijfsafdeling Website & Advertenties bij 11880 

Daniel Bruckhaus - Managing Director van optimerch

Nico Günzel - Agentschapbeheer van fuxteufelsweb 

Julian Post - Technisch SEO Consulent bij Contunda

Er waren boeiende inzichten en ervaringen in de werkprocessen van de partners. Bovendien deelden ze hun kijk op onderwerpen als handige WordPress plugins, ervaringen met WordPress page builders en website onderhoud. 

Partnerdag 2023 Microfoon Partner 2
Een van de vele vragen uit het publiek over de toekomst van Raidboxes.
Partnerdag 2023 Partner QA
Het podium tijdens de Partner Q&A.

Beide vragenrondes openden de ruimte voor interactieve discussies. Na een aarzelend begin kwamen er steeds meer vragen uit het publiek.

Door de vele vragen die volgden, konden ze niet allemaal meteen beantwoord worden. Na de sessies was er echter de mogelijkheid om de kennis verder te verdiepen in de deep dives. 

Onze Deep Dive ruimte was de ideale plek om direct ideeën uit te wisselen. Collega's van support en engineering waren beschikbaar in deze ruimte. Daar hadden ze de gelegenheid om vragen te stellen en opmerkingen te maken over de nieuwe Dashboard en de functies ervan. 

Parallel hieraan was er weer gelegenheid om te netwerken in de lobby en op het buitenterrein. Daar had iedereen de gelegenheid om in een persoonlijk gesprek alle resterende vragen kwijt te raken. Daarnaast was het mogelijk om met elkaar te praten en tips uit te wisselen over automatisering in de uitzendbranche.

Diner, netwerken en afterparty 

Het werd een spannende dag met veel interessante gesprekken en nieuwe inzichten. Na een heerlijk diner van het buffet begon de afterparty. Daar konden mensen pootje schudden op de beats van DJ Marc Hälker

Niet alleen tussen Raidboxes en partners werden op dit moment verbindingen gelegd. Er was ook een levendige uitwisseling tussen de deelnemers. Successen en mislukkingen werden gedeeld en visies voor de toekomst werden besproken.

"*" geeft verplichte velden aan

Ik wil me abonneren op de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van nieuwe blogartikelen, ebooks, features en nieuws over WordPress. Ik kan mijn toestemming te allen tijde intrekken. Bekijk ons Privacybeleid.
Dit veld dient ter validatie en mag niet worden gewijzigd.

Een slotwoord op partnerdag

Als een van de nieuwe medewerkers op Raidboxes was de partnerdag ook iets heel speciaals voor mij. Ik kon interessante gesprekken voeren en netwerken. Bovendien kon ik echt boeiende mensen ontmoeten en live ervaren waar we elke dag hard voor werken. Natuurlijk is zo'n evenement ook bijzonder goed voor de teamgeest. Ik weet zeker dat iedereen net als ik veel energie heeft meegenomen. 

De Raidboxes Partnerdag was voor ons een compleet succes. Dank aan ons team, dat alles heeft gegeven om deze dag tot een compleet succes te maken, en aan al onze partners voor de open en zeer productieve uitwisseling. Hierdoor konden we ook met succes feedback verwerken in ons nieuwe partnerprogramma, dat binnenkort live gaat!

Na de eerste Partner Day is voor het volgende evenement. We kijken ernaar uit om je live te ontmoeten op WordCamp Gerolstein van 20 tot 21 oktober 2023.
Heb je vragen over onze duurzame en bijzonder snelle WordPress hosting? Spreek ons dan direct ter plaatse aan. Of neem te allen tijde contact op met onze WordPress experts.

Vond je het artikel leuk?

Met jouw beoordeling help je ons om onze inhoud nog verder te verbeteren.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *.